"Miss Internet" - 3. místo pro panenku Miky

Autor: Mgr. Dana Rejlová <dana.rejlova(at)zsbt.cz>, Téma: Soutěže a úspěchy, Vydáno dne: 02. 06. 2013

V kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové se už po osmé vybírala nejkrásnější panenka. Titul MISS INTERNET 2013 získala panenka "Albert Einstein", na 2. místě se umístila panenka Komtesa a 3. místo v internetovém hlasování získala panenka "Miky" od Rozálie Kosinové ze ZŠ a MŠ Bílá Třemešná. K získání prvního místa jí chybělo 27 hlasů.

       

(Celý článek ... )Tradiční akce Českého rozhlasu Hradec Králové a Českého výboru Unicef se letos zúčastnilo přes tisíc dětí z 58 královéhradeckých škol. Porota, ve které zasedli například ředitelka Českého výboru UNICEF Pavla Gomba, šéf očkovacích center v ČR, epidemiolog a humanitární lékař Doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., náměstek generálního ředitele ČRo Jan Menger a další, nakonec z 63 finalistek zvolila za Miss panenku dvojici „Mánička a Hurvínek“.

„Rekordní počet přihlášených škol a stoupající zájem dětí nás velmi těší a dnešní bohatý program je poděkováním všem soutěžícím,“ řekl předseda poroty, ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové Jiří Kánský. Školáky za jejich snahu pomáhat dětem v rozvojových zemích odměnili písničkami David Deyl, Madalena Joao, finalista rozhlasové soutěže Česko zpívá Michal Horák, kapela Memphis a nechyběla ani taneční skupina T-Bass.

Myslím si, že si děti páteční galadopoledne užily. Děkujeme všem, kteří hlasovali pro naši panenku :-), i těm, kteří nám pomohli zapojit se do projektu :-).
 

Výsledky hlasování najdete ZDE, foto si prohlédnete ZDE.