POZOR! Jedná se pouze o archivní web, nový web naleznete na www.zsbt.cz
  O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  Tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Volejbalový den

V neděli 3. prosince se 11 žáků naší školy zúčastnilo volejbalového dne v tělocvičně ve Strži, kde poměřili své síly v tzv. "barevném volejbale". Všichni zúčastnění navštěvují oddíl malého volejbalu, při TJ Sokol Bílá Třemešná, který trénuje každý pátek ve zdejší tělocvičně pod vedením pana Z. Fialy a  v současné době čítá 21 členů (všichni jsou žáky naší školy - 3. - 7.třída).

(celý článek...)Byli jsme přihlášeni do všech kategorií (dvojice, či trojice) a pouze v jedné z nich se nám nepodařilo získat místo na pomyslných stupních vítězů.

Na volejbalový turnaj dorazili i naši fanoušci (z řad členů a rodičů) a podporovali nás, co jim síly stačily a jejich snahu ocenili i organizátoři turnaje.

Nakonec jsme vybojovali (občas o pomyslný fous) dvě třetí a jedno druhé místo. Pokud chceme konkurovat těm nejlepším, máme pořád na čem pracovat. Kromě účasti na trénincích je zapotřebí i disciplína, která občas některým chybí, ale  s tím si poradíme, neboť každá porážka děti velmi mrzela.

Doufejme, že je chuť hrát nepřejde, k tréninkům budou přistupovat zejména ti starší zodpovědněji a na některém z dalších turnajů (třeba na tom dubnovém) předvedou, že když chtějí, tak umí zúročit to, co nadřou v tréninku. A třeba v nových dresech, které jim oddíl na novou sezónu připravil.

Poděkování za vzornou reprezentaci oddílu a školy patří: Elišce Krejcarové, Andrejce Jägerové (2.místo ve žlutém minivolejbale), Natálce Matějcové, Nikče Písecké (skvělé bojovnice sbírající první zkušenosti v oranžovém minivolejbale), Marku Matějcovi a Pavlu Václavíkovi (postup dokonce do finálové skupiny oranžového minivolejbalu), Lukáši Poprachovi a Marku Chovanovi (3.místo v červeném minivolejbale), trojici Pepa Zivr, Míra Puš a Filip Glos (3.místo v modrém minivolejbale) a taktéž oběma Terezkám za neúnavné hecování a fandění s pompóny v rukou a Martinovi za psychickou podporu a rady kamarádům na kurtu.

M. Senetová, Z. Fiala

Foto z turnaje.

 


| Autor: Mgr. Miluše Senetová | Vydáno dne 08. 12. 2017 | 1088 přečtení |
| Počet komentářů: 7 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server