20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Coca Cola cup 2012

V pátek 28. září jsme odehráli fotbalové utkání první kvalifikace Školního poháru Coca Cola cupu, kdy proti sobě nastoupila družstva ZŠ Bílá Třemešná a ZŠ Mostek.

Zápas se konal v Mostku. Do utkání jsme nastoupili s dobrou náladou a s absolutním nasazením. Zpočátku byla cítit mírná nervozita našich hráčů, zvláště pak těch, kteří nejsou profesionálními fotbalisty. První gól, který padl ve 3-tí minutě první poloviny utkání, dával nejmladší hráč našeho družstva Jiří Novák. Krásná střela, která se prodrala do soupeřovy branky, byla teprve začátkem napínavého zápolení. Těsně před koncem prvního poločasu se domácímu družstvu Mostek podařilo vyrovnat na 1:1.
Po poradě o změně taktiky jsme nastoupili do druhé poloviny zápasu s novým elánem. Podařilo se nám znovu získat převahu nad domácím družstvem a s pomocí našeho nejlepšího útočníka Jakuba Schneidera, který střelil vítězný gól, jsme vyhráli s konečným výsledkem 2:1.

Všem zúčastněným patří velký dík za bojovnost a krásný pocit, který jsme si všichni odnášeli. Musíme také poděkovat našim fanynkám a fanouškům, kteří nás hlasitě podporovali a také díky nim jsme to nevzdali. Sportu ZDAR.

Fotbalového utkání se zúčastnili: Schneider Jakub, Polák Jan, Jákl Jakub, Kotík
Michal, Rajsner Radim, Vačkář Miroslav, Odvárka Filip, Tomíček Martin, Mareček Miroslav, Chrbolka Milan, Štipák Matěj, Novák Jiří, Lubas Jiří, Šíma Viktor.