O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  Tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Po škole na lyže (aneb rozlyžuj se před prázdninami) :-)

ZŠ a MŠ Bílá Třemešná připravuje v termínu 11. 1. 2016 – pá 15. 1. 2016 odpolední lyžařský kurz pro žáky ZŠ a MŠ ve Skiareálu Mladé Buky. Jedná se o 5-denní výjezdový lyžařský kurz pro začátečníky i pokročilé lyžaře od 5 do 12 let - 2 hodiny denně na lyžích. Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, kde se děti naučí lyžovat a pokročilí zdokonalí své lyžařské dovednosti.

  We only use organic certified suppliers and local farmers. Fresh ... 

(Celý článek ... )Výuka snowboardu při minimálním počtu 5 dětí. Po celou dobu cesty jsou děti v doprovodu jedné paní učitelky ze ZŠ a jedné z MŠ, během výuky se o ně stará tým profesionálních instruktorů. Kurz je realizován ve Skiareálu Mladé Buky. Pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy. V Baldově „psí boudě“ je pro děti připraveno občerstvení svačinka a pití. Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Termín kurzu: po 11. 1. 2016 – pá 15. 1. 2016. Přilba nutná. Min. počet dětí pro uskutečnění kurzu je 25 dětí. Odjezd dětí ve 12:15 od parku, výuka lyžování 13:30 - 16:00 (s přestávkou), návrat kolem 17:00 k parku. Pokud nebude sníh, kurz bude přesunut na jiný termín.

Cena kurzu: Cena pětidenního kurzu je 1700 Kč (270 za kurz + 70 doprava na den). V ceně je doprava, instruktor, skipas, malá svačina a pití. Zapůjčení vybavení na týden je 300 Kč (60 Kč na den).

Závaznou přihlášku (k vyzvednutí ve škole) prosím odevzdejte obratem, zájemci pak obdrží podrobnější informace.

Dotazy: dana.rejlova@zsbt.cz

Informace pro přihlášené děti:

Po škole na lyže -11. – 15. 1. – informace Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě. Skupiny 5-6 dětí - v závislosti na věku a úrovni lyžařských dovedností. Přilba nutná – zapůjčení zdarma.

Částku 1700 Kč (+300 Kč za případné zapůjčení vybavení) pošlete na účet školy 222 456 564 / 0300 – bez VS -  do poznámky uveďte jméno dítěte, třídu, lyžařský kurz (nebo v hotovosti v kanceláři ZŠ) nejlépe do 11. 1., nejpozději do 15. 1. 2016.. Pokud mají děti svoji lyžařskou výzbroj, vše řádně označte jménem (lyže z vrchu u vázání – lísteček přelepte izolepou), prosím vše uložit do podepsaného vaku. Lyžařskou výzbroj si budeme moci po dobu kurzu nechávat v úschovně skiareálu  Mladé Buky. V ceně 60 Kč na den za vybavení je vše, co budou děti potřebovat, tedy i přilba a lyžařské brýle. Pokud by chtěl některý z rodičů jet s námi a vypomoci s oblečením dětí, budu ráda. Skipas si rodič řeší sám na místě.

Vyučování pro přihlášené děti končí v 11:25, dojdou si na oběd, po obědě se ve škole převléknou do lyžařského oblečení. Aktovku a školní oblečení si mohou vzít do autobusu, autobus tam na nás bude čekat (nebo si ho mohou nechat ve škole a ráno přijít v lyžařském a převléknout se do školního). Řekněte prosím dítěti, jak to má udělat, co je pro vás lepší. Odjezd v 12:15 od parku (školní a družinové děti přivedeme), výuka lyžování 13:30 - 16:00 (s přestávkou na svačinu), návrat kolem 17:00 k parku. Pod přilbu je vhodné dát dětem lyžařskou kuklu nebo slabou čepici (podzimní). Na zpáteční cestu dejte dětem svačinku a pití. Dotazy: dana.rejlova@zsbt.cz 

 

Vyplňte a obratem prosím odevzdejte ve škole:

·         jméno dítěte…………………………………………………….., třída …………………..

·         telefonní číslo rodičů……………………………………………………………………….

·         své lyžařské vybavení si může nechávat v úschovně skiareálu…………ANO -  NE

·         po příjezdu z kurzu ………. jde domů sám  - jde s doprovodem

·         vybavení mám své – ANO – NE, chci půjčit (číslo boty ……………… , výška postavy …………………….)

 jsem úplný začátečník – takřka začátečník – mírně pokročilý – lyžuji dobře


| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 17. 12. 2015 | 1970 přečtení |
| Počet komentářů: 18 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server